Виконання креслень на замовлення для студентів

Якщо вам потрібно в стислі терміни якісно зробити креслення будь-якого типу і формату в Автокаді або Компасі, розрахунково-графічну роботу, 3D модель, то наші фахівці завжди допоможуть студентам з кресленням. Ми виконуємо практичні завдання з креслення, інженерної графіки, робимо креслення за заданим зразком, копії креслень будь-якої складності і будь-якого розміру за вашими вимогами. Висока якість і низька вартість роботи з креслення або РГР гарантується.

Ми виконуємо креслення, 3D моделі, інженерну графіку і розрахунково-графічні роботи РГР абсолютно будь-якої складності і будь-якого розміру, зазвичай формату від А1 до А4. Крім виконання креслень олівцем на папері від руки також виконаємо для Вас на замовлення креслення, 3D моделі або РГР в різних комп'ютерних програмах САПР (Автокад чи Компас) для креслення.

Як замовити креслення в автокаді чи компасі

Креслення, інженерна графіка часто буває досить цікавим, але вельми трудомістким процесом, яке забирає у студента багато часу і зусиль. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам якісно накреслити креслення в Компасі, Автокаді, від руки на ватмані, виконати РГР, завдання з інженерної графіки на замовлення зовсім недорого. Просто надішліть нам завдання на виконання креслення в автокаді або компасі із зазначенням формату креслення та термінів, і незабаром ми повідомимо вартість виконання креслення на замовлення.

Креслення від руки олівцем на ватмані можуть пересилатися замовнику бандероллю Новою Поштою в усі населені пункти України і можуть бути отримані в будь-якому найближчому її відділенні. Пересилання креслень від руки на ватмані коштує в середньому 45 грн за бандероль з кресленнями. Але швидше і простіше виконати креслення в програмі автокад або компас і надіслати його замовнику в файлі по інтернету.

Оплатити виконання креслення на замовлення можна на картку ПриватБанку через додаток Приват24 на смартфоні чи планшеті, через термінал поповнення або на сайті банку. Також приймаємо оплату за виконання креслень на вебмані. Виконані креслення присилаються по інтернету у файлі.

Окрім креслень в програмах автокад та компас та контрольних з інженерної графіки, в нас можна замовити виконання курсових, дипломних, рефератів для студентів усіх закладів з різних гуманітарних, економічних, правових та технічних навчальних предметів.

 
Київ | Одеса | Харків | Дніпро | Львів | Запоріжжя | Херсон | Миколаїв